iPHONE XR PARÇALA SÖK TAK – iPhone XR Teardown Nasıl Yapılır?Apple’ın iPhone XR’ın parçals sök tak yani teardown zamanı geldi. İPhone XR ekran değişimi nasıl yapılır ve Appele iPhone parçalarının ne işe yaradığını inceledik. Gri efsane renkli iPhone kılıfını açacağız, ekranı kaldıracağız ve su geçirmez iPhone XR’de temel onarımları nasıl yapacağınızı göstereceğiz. Yeni iPhone’ların temel yapısı, iPhone X’ten sonraki birkaç yıldır gördüğümüz iPhone parçalarıyla aynı. İPhone ekranının kenarlarında yumuşak yapışkan bir katman var ve ekranı, ekrana bağlayan iki pentalobe vida var. vücut. Telefon açıldığında, farklı uzunluk ve boyutlarda çok sayıda vida bulunur. Bu nedenle iPhone vidalarını düzenli tutmak çok önemlidir.

Tornavida Seti Türkiye Linki:
Elektrikli Tornavida Seti:
Tornavida Seti Çin’ den Link:
iPhone XR Ekran:

Video Serilerimiz
Depo Savaşları►
Uçak kargo paket açılışı►
Bit pazarı ►
Bit pazarı mı internet mi ►
Hurda telefon►
Sanal Bit pazarı ►

ÜCRETSİZ Yeni videolar için ABONE olun ZİL simgesini tıklayın►

Ayrıcalıklardan yararlanmak için bu kanala katılın►

TamirET.Net ‘i Takip Edin Sosyal Medya Hesaplarımız
Instagram►
Tamir ET Haber ve Alışveriş Sitesi►

Tamir Et, bu videoda yer alan herhangi bir bilginin ve telefon tamirinin bir sonucu olarak ortaya çıkan mal hasarı, manevi çöküş veya yaralanma için hiçbir sorumluluk kabul etmez. Tamir Et’ in elektrikli aletler, telefonlar, sıcak hava makineleri, bilgisayar, elektrikli ekipman, tamir ekipmanları, kimyasallar, yağlayıcılar, pahalı elektronik cihazlar veya bu videoda görülen veya ima edilen diğer alet veya ekipmanlarla çalışırken güvenli alan ve uygulamalar önerir. Tamir ET, kontrolü dışındaki faktörlerden dolayı, bu videoda yer alan hiçbir bilgi, belirli bir sonucun açık veya zımni herhangi bir garantisini veya garantisini oluşturmayacaktır. Bu araçların, ekipmanların veya bu videoda yer alan bilgilerin uygunsuz kullanımından kaynaklanabilecek her türlü yaralanma, hasar veya kayıp, Tamir Et’ in değil kullanıcının sorumluluğundadır. İyi ya da kötü sonuçlar için kişisel sorumluluğu kabul edebiliyorsanız, yalnızca kendi onarımınızı deneyin. Kanalda videolar her hafta 2 yada 3 video olarak yayınlanmaktadır güncel videolardan takip ediniz.

Nguồn: https://vonmenschzumensch.org/

Xem thêm bài viết khác: https://vonmenschzumensch.org/category/tai-chinh-ngan-hang-bao-hiem

Author: admin

22 thoughts on “iPHONE XR PARÇALA SÖK TAK – iPhone XR Teardown Nasıl Yapılır?

  1. Önemli Bilgilendirme Arkadaşar, iPhone XS ve iPhone XR’ın ekran kalitesinde de farklılık bulunuyor. iPhone XS’de Super Retina OLED ekran kullanılırken, iPhone XR’ın ekranı ise Liquid Retina IPS teknolojinse sahip. Fakat satın alırken oled ekran diye geçiyor çünkü satıcılar kalliteli ekranları oled olarak girmişler sistemlere bu yüzden videoda oled telefuz edildi. Daha ucuz ekranlar var yanılmayın parlaklık düşük satın alırken satıcıların oled iphone xr yazdığı ekranları alın.

  2. Böyle uygulamalarla her türlü destekçinizim bu tür videoların nerdeyse tamamını izledim ve bana bir şeyler kattıgını düşünüyorum

  3. Abi nasıl olur diye bir seri gelebilir mi ?
    Nasıl para kazanılır nasıl cihaz satarsınız diye bir video gelebilir mi?

  4. Abi baya iyisiniz ben yeni iki gündür izliyorum baya sevdim sizi❤️❤️❤️
    Instagram:@eneskhrmn58

  5. abi birşey soracaktım j5 pro adlı telefonum düştü sadece göze batmayacak bir çizik var ve görüntü yok ses ve dokunmatiği çalışıyor ne olmuş olabilir sence ?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *